Kedi Güneş Gözlüğü Modası

Bu yaz en çok tercih edilecek güneş gözlüğü modeli şüphesiz kedi gözlük modeli olacak. Bu model doksanlı yıllarda oldukça sık kullanılan bir modeldi. Bu yıl tekrar moda olan kedi gözlükler değişik desen ve renklerle yazın yüzünü değiştirecek gibi görünüyor. Çoğu kadına yakışan kedi gözlüğün bir takım eksi ve artıları var tabi bu yazımızda kedi gözlük modelinin kimler yakıştığı ve hangi konularda iyi hangi konularda kötü olduğundan bahsedeceğiz.

Her şeyden önce kedi gözlük modeli kalın çerçeveli bir model bu nedenle oldukça ağır bir model bu sizde baş ağrılarına neden olabilir. Tüm gün burnunuzun üzerinde taşımanız burnunuz üzerinde iz yapabilir. Bu nedenle bu gözlükleri almadan önce mutlaka iyi inceleyip ağırlığını kontrol edin. . Bunun yanı sıra güneş gözlüğünü başının üzerinde taşıyanlar için çokta iyi bir çerçeve yapısına sahip değil. Kedi gözlük modeli özellikle kare ve uzun yüzlü kadınlara çok yakışıyor.

Aşağıya doğru sivrilen yapısı yüzünüzü daha uzun ve şekilli gösteriyor. Bu nedenle keskin yüz hatlarına sahip olan kadınlarda ciddi ve asil bir hava yaratıyor. Renkli ve değişik stillerde giyinmeyi sevenler için aykırı bir tarz olduğu için cazip gelen kedi güneş gözlük modelleri yuvarlak yüzlü kadınlarda çokta istedikleri gibi durmuyor. Özellikle taşlı ve etrafı desenli olan kedi güneş gözlükleri seçerken modellini seçerken isteğiniz deseni kolayca bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir