Bebek Giyim Elbise Modelleri

Bebek Giyim Elbise Modelleri
Bebek sahibi olmanın en keyifli noktası minicik bebeğinizi cicili bicili, bazen de büyümüş de küçülmüş tarzında kıyafetlerle giydirmektir. Özellikle son yıllarda bebek giyim modası o kadar hızlı yol aldı ve çeşitlendi ki, bu siz büyükler için daha keyifli hale geldi.
Kız bebekler için en şık kıyafet elbiselerdir. Sıcak yaz günlerinde kolsuz, kısa ve rengarenk çiçeklerle bezeli bir elbise modelini minik kızınız için tercih edebilirsiniz. Erkek bebekler içinse son zamanlarda çocukların gözdesi çizgi film kahramanlarıyla süslenen modeller olabilir. Bu anlamda erkek bebekler için yaz mevsimine uygun, ter emici özelliği olan, ince kumaş türleriyle tasarlanmış, kolsuz ya da kısa kollu tişörtler ve farklı tasarımlar çeşitlendirilmiş şortlar mevcut.
Bebek giyimde eskiden “kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi” kuralı vardı. Ama bu anlamda da bir dönüşüm yaşandı. Artık, her renkte giysiye rastlamak mümkün. Ama, bebekleriniz için onların cıvıltısını, enerjisini taşıyan canlı, parlak renkler daha uygun olacaktır.
Bebek giyimde yeni doğanlar için de birbirinden çeşitli tasarımlar mevcut. Onların narin, hassas ciltlerine uygun kumaşlarla oluşturulan kıyafetler tercihiniz olmalı. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyin. Özellikle yaz bebekleri için ter emici yüzde yüz pamuklu kıyafetler seçilmeli. Yeni doğan denildiğinde ilk akla gelen uyku tulumlarıdır. Bebek giyiminde yeni doğanlar için her renk ve desende uyku tulumları bulmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir