Balık Etek Gelinlik Modelleri ve Trendleri

Balık Etek Gelinlik Modelleri ve Trendleri
Yazın gelmesiyle birlikte düğün hazırlığı içinde ter döken bayanların en büyük sorunu olan gelinlik seçme derdine yeni koleksiyonlarıyla çareler üretmeye çalışan moda evleri birbirinden güzel modelleri sunmaya başladı.
Bu sezon kumaş, model hatta renk alternatifleriyle evlenecek bayanların beğenisine sunulan modeller arasında son yıllarda çok büyük ilgi görmeyi başaran balık etek gelinlikler altın çağını yaşamaya devam edecek gibi gözüküyor. Masallarda destanlaşan balık kız görüntüsünü yakalamanızı sağlayacak bu modeli tercih edecekseniz vücut hatlarınıza güvenmeniz gereklidir. Kilolu gelin adaylarının kesinlikle uzak durmasını tavsiye ettiğimiz bu modeli seçerken elbette vücut hatlarınızı bilerek karar vermeniz çok önem arz etmektedir. Tüm bedeni saran bu model vücudunuzda rahatsız olduğunuz tüm kusurlarınızı sergileyeceği gibi güzel bir fizikte ise mükemmel bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.
Bel inceliğini ve kalkık baseninizi mükemmel sergilemenizi sağlayacak balık etek gelinliklerle biraz yürüme zorluğu çekebileceğinizi mutlaka hesaba katmanızı tavsiye ederiz zire basenden sonra aşağıya doğru dar inen bu model diz altından sonra açılan bir etek modeline sahiptir. Balık etek gelinlik tercih edecek gelin adaylarının düğün mekanını da göz önünde bulundurmalarını özellikle tavsiye ederiz.
Bu gelinlik modellinde bayanların zevkleri yönünde tercih edebilecekleri ve mümkün olduğu kadar rahat yürümeleri için tasarlanmış kısa veya uzun kuyrukları bulmanız mümkün olacaktır. Balık etekli gelinlik üst modelleri ise straplez, askılı, tek omuz, uzun kollu, düşük kollu, hayalet yaka formunda tasarımlar bayanların beğenisine sunulmuştur.
Bu modellerde arka bel kısmına takılan ek kuyruklarda tercih edebilir ve daha iddialı bir görüntü sergileyebilirsiniz. Tasarımcılar bu modelde daha çok balık eteklere hareket kazandıracak kat kat tüller, danteller, satenler, güller, fırfırlar, balon şekli verilmiş toplama katlarla hareket kazandırmayı amaçlamış ve başarılı olmuşlardır. Bu gelinliklerin altına istediğiniz tarz ayakkabı giymeniz mümkün olacaktır. Bu yılın şık kumaşlarıyla hayat bulan balık etek gelinliklerde birbirinden büyüleyici saten parlaklığını, dantelin eşsiz romantik asaletini, tüllerin masalsı naifliğini yaşamanız mümkün olacaktır. Kumaş çeşitliliği ve size vereceği asil duruşla düğün hazırlığında olan gelin adaylarının mutlaka balık etek gelinlikleri incelemelerini öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir