Balık Etek Abiye Elbise Modelleri Modası

Balık Etek Abiye Elbise Modelleri Modası
Modanın öncü markalarının koleksiyonlarında her sezon birbirinden şık modelleriyle geniş yer bulan abiye elbiseler 2017 yaz aylarında bayanların özel gecelerde öne çıkmalarını sağlayacak tasarımlarla dikkat çekmeye başladı.
Gecelerde farklılık yaratmanızı sağlayacak üst ve etek modelleriyle koleksiyonlarda yer alan abiye elbiseler bayanların düğün, nişan ve özel davetlerinde tercih edecekleri şıklıkta görünüm kazandırmak için hazırlanmıştır. Tasarımcılar son yıllarda bayanların abiye seçiminde tercih ettikleri balık etek elbiselere bu sezon daha da ağırlık vererek bu modeli öne çıkartmayı başarmışlar. Modeli kadar kumaş kalitesiyle öne çıkmayı başaran bu abiye elbise modelinde tasarımcılar saten, dantel, simli, pullu, dantel, tafta, payetli, ipek, şifonları kullanarak bu şık kıyafete kalite kazandırılmıştır.
Balık etek abiye elbiselerde dikkati çeken sadece şık etek modeli olmamakla birlikte abiyeyi tamamlayan üst modellerde oldukça dikkat çekici hazırlanarak bayanların göz alıcı bir güzellik kazanmalarına çalışılmıştır. Bayanların bu kıyafetin üst tasarımlarında en çok tercih edeceği modeller arasında straplez, tek omuz, ince askılı, hayalet yakalı, kolsuz, düşük kollu ve uzun kollar yer almakla birlikte sunulan alternatifler sayesinde hanımların vücut ölçülerine göre seçim yapmaları mümkün olacaktır. Bayanlara özel gecelerde masalsı bir güzellik katan balık etek abiyelerde boylar ise uzun, kuyruklu ve dizlerin altındaki etek boylarıyla farklı beğenilere sahip hanımlar için koleksiyonlarda yer almıştır.
Sezonun şık ve parlak renkleriyle tasarlanmış balık elbiselerde kımızı, mor, siyah, beyaz, sarı, krem, yeşil, fuşya, mint yeşili, kobalt mavi, lame ve dore gibi sezonun trendlerini bu özel kıyafetlerde yakalamanız mümkün olacaktır. Balık etek abiyeleri seçerken çok dikkatli olmanız modacılar tarafından tavsiye edilirken göğüsten başlayarak bel basen ve dizlere kadar bedeni saran bu elbisenin en ufak bir potluğu kabul etmediği unutulmamalıdır. Modacılar bu modelin özellikle fiziğine güvenen bayanların tercihi olması konusunda ısrarcı görüş bildirmekle birlikte kilolu bayanlarda sarkan kollar, büyük basenler, kalın bacaklar ve taşan göğüsler bu elbisede asla olmaması gereken bir görüntü sergilemenize neden olacaktır. Bu abiyelerde balık gibi estetik ve seksi görünmeniz kolaylıkla mümkün olacağı gibi estetik göğüs dekoltesi, fit kollar, ince bir bel, kalkık bir basen bu elbisenin vermesi gereken seksi, göz alıcı duruşu tamamlamanızı sağlayacaktır. Balık etek elbiseler şık görüntülerinin altında dar bir model oluşlarıyla bayanlara kimi zaman zor anlar yaşatabilir. Bu elbiselerle yürümek sandığınız kadar kolay olmamakla birlikte genelde uzun boy eteklerin tercih edildiği balık etek abiyelerde platform topuklar sizin için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir