Adonia LegTone Serum ile selülitlerden kurtulabilirsiniz

Adonia LegTone Serum ile selülitlerden kurtulabilirsiniz
Bir şişesi 100 dolardan İngiltere’de piyasaya sürülen selülit kremi, 9 dakika gibi kısa bir sürede selülitleri yarı yarıya ortadan kaldırdığını vaat etmektedir.
Yaptığı etkiler doğruysa bilim adamları tarafından ‘kadınlar için tarihin en önemli buluşu’ olarak adlandırılan selülit kremi, ABD’li kozmetik firması tarafından üretilerek şişesi 100 dolardan satılmaktadır. ABD’de piyasaya çıktığı yedi gün içerisinde tüketilen krem, İngiltere’de daha satışa sunulmadan ön sipariş yoluyla 100 binin üzerinde sipariş alarak yoğun ilgi topladı.

Adonia LegTone Serum ne işe yarar?
Kremin bünyesindeki bitkisel kök hücrelerinin portakal kabuğu görüntüsüne yol açan güçsüz ve hareketsiz deri hücrelerini harekete geçirerek, cildi sıkılaştırdığı söylenmektedir.
Ancak selülit kreminin etkisi deneylerle ispat edilmemiştir ama bilimsel olarak etkisi kanıtlanmıştır.

Selülit olan bölgeye uygulandıktan sonra dokuz dakika gibi kısa bir sürede yüzde 47 oranında düzelme gözlenmiştir. Altı hafta gibi bir süre uygulandığı zaman ise iyileşme oranı yüzde 70’lere varabilmektedir. Selülitin ortaya çıkma sebebi deri kök hücrelerinin zayıf hale gelmesidir. Kök hücreler kendilerini yenileme özelliklerini kaybederse, toksinler bu bölgede baş göstermektedir.

Kremin içeriğinde ne bulunmaktadır?
Bitki embriyolarından elde edilen kök hücreler ve içinde zencefil, limon ve biberiye yağını da içerisinde barındıran toplam 21 bitkinin yağından oluşmaktadır. Kadınlarda sorunlu bölgelerin 9 dakika gibi kısa bir sürede iyi oranda düzeleceğini iddia eden bir serumdur.

Adonia legtone serum kullananlar alttaki yorum bölümüne yazabilir ve böylelikle kullanacaklar kişilere rehber olabilirler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir