2017 Yılı yaz tatili tatil yerleri

Tatil sezonunun açıldığı günümüzde güzel bir yere gidip, kafanızı dinlemek istiyorsanız sizlere bir tavsiyemiz olacak. 2017 tatil mekânları arasında adından sıkça bahsettirecek tam bir cennet bahçesi olan Kelebek Vadisi tatil için birebir. Muğla Fethiye ilçesinden motor aracılığıyla ulaşabildiğiniz vadi koruma altına alınmıştır. Görebileceğiniz en güzel tatil yerlerinden bir tanesi olan kelebek vadisi tatile gitmek isteyenlerin beklentilerine fazlasıyla yanıt verebilecek cinsten özelliklere sahip.

Vadide çok sayıda ender canlı bulunmaktadır. Her türlü yapılaşmaya kapatılarak, koruma altında tutulan doğal güzelliklerden bir yer olan kelebek vadisi 80′den fazla kelebek türüne ev sahipliği yapmaktadır. İsmini de barındırdığı kelebeklerden almaktadır. Dünyadaki sayılı cennet mekânlardan birisi olan kelebekler vadisi gerek doğal güzelliği gerekse tertemiz havası ile tam bir tatil mekânı. Ölüdeniz beldesi sınırları içerisinde bulunan vadinin dünya mirası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Doğa ile iç içe yaşayacağınız bir yer arıyorsanız; doğru yeri buldunuz demektir. 2017 yılı tatil yerleri arasında gösterebileceğimiz kelebekler vadisi ziyaretçilerinde çadır ve evlerde konaklayabilme imkânı tanımaktadır. Seçim size kalmış. Genç yaşlarda aksiyonu seven bir yapıya sahipseniz; çadırlarda kalabilirsiniz.

Temiz, nezih bir ortam içerisinde tatilinizi yapmak gibi bir düşünceniz var ise; kelebekler vadisinin tam da size göre olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle güzel anlar yaşayıp, unutmayacağınız bir tatil anısı istiyorsanız; mutlaka görmeniz gereken bir yer olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 2017 yılı tatil cenneti olarak tabir edeceğimiz vadiyi görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir